KONTAKT


MEVA a.s.
Divize Bezděkov
Chelčického 1228
Roudnice nad Labem
413 01

Tel.: +420 416 823 167
Fax: +420 416 841 261
E-MAIL: prodej.bezdekov@meva.cz


CERTIFIKÁT KVALITY
PARTNERSKÉ WEBY


Podzemní kontejnery MEVA na TZB


PODZEMNÍ KONTEJNERYINFORMACE NA VÁŠ EMAIL


Speciální nabídky, novinky, na
Váš e-mail.

NOVINKY

arr3Kontejnery na sběr použitého oblečeníMeva a.s. Divize Bezděkov je tradičním výrobce nádob na komunální, tříděný i nebezpečný odpad. Mezi... arr3IFAT 2014 Vážené dámy, Vážení pánové, Dovolte, abych vás opět jménem skupiny MEVA-GROUP pozval na největší... arr3VÝROBEK TECHNOLOGIE ROKU 2013   ŘEŠENÍ PODZEMNÍCH KONTEJNERŮ MEVA a.s. ZÍSKALO BRONZOVOU ZNÁMKU V SOUTĚŽI "VÝROBEK TECHNOLOGIE... arr3Meva slaví 115 let založeníRok 2013 - rok 115. letého výročí založení společnosti Společnost Meva a.s oslaví v roce 2013 již... arr3Setkání s obchodními partnery MEVA-GROUP26.9.2013 - Setkání s obchodními partnery MEVA-GROUP v Roudnici nad Labem Vážení obchodní...

ZBOŽÍ V AKCI


» Současnost
Současnost společnosti Meva a.s.

současnost

Meva a.s je členem skupiny MEVA-GROUP

Meva Group je skupina výrobních a obchodních společností zaměřující se na oblast životního prostředí, které svou působností přesahují hranice Evropy.  Naším cíle je poskytovat každodenní profesionální přístup, inovativní řešení a znalost trhu a jeho potřeb. Díky vysoké kvalitě výrobků, pružného servisu a poradenství pomáháme řešit každodenní potřeby našich zákazníků.
Dosavadních více jak 115 let fungování společnosti Meva zavazuje současné vedení k tomu, aby intenzivně pracovalo na dalším úspěšném rozvoji firmy. Vedení společnosti si uvědomuje svou povinnost vytvářet všestranné podmínky k tomu, aby byl naplněn dlouhodobý strategický cíl, který je charakterizován následujícím krédem: Meva je a bude značkou společnosti orientované na zákazníka, zaměřené na vysoce kvalitní výrobky pro čisté životní prostředí a volný čas

Meva a.s.

Akciovou společnost MEVA tvoří tři samostatné divize. Výrobní základnu firmy tvoří divize Bezděkov a Urbanka, které jsou doplněny divizí, zajišťující správní a administrativní činnost.

K hlavním výrobním oborům patří tradičně široký sortiment sudů, kontejnerů a nádob na odpad, dále propan-butanové spotřebiče a mnoho dalších neméně významných oborů zaměřených na oblast životního prostředí.
Filosofií vedení společnosti je cíleně měnit Mevu v moderní strojírenskou společnost začleněnou do Evropy.
Důležitou pobídkou k dosažení tohoto cíle je snaha zvyšovat podíl produkce na export, společnost vyváží více jak 65% veškeré produkce do Německa, Švýcarska, Francie, Holandska, UAE. Prodejní aktivity směřují i na východ a jih Evropy např. Polsko, Chorvatsko, Bulharsko, Maďarsko, Ukrajina a Rumunsko.

Společnost disponuje řadou moderních pracovišť např. vysekávací lis, svařovací robot, obráběcí centrum, lisovací linka s podavačem a mnoha jinými.

Obchodní politika společnosti je realizována zejména prostřednictvím dceřinných společností, působících v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, v Polsku a v Bulharsku.

V ostatních zemích zejména v oblasti Západní Evropy působí obchodní zastoupení. Výrobkový rozvoj je zajišťován trvalou návratností vyprodukovaných prostředků do nových moderních technologií, do výstavby nových výrobních hal, do oprav stávajících výrob. Firma se rovněž pravidelně zúčastňuje předních světových výstav v hlavních výrobních oborech pořádaných v Německu, Francii, UAE apod. Trvalá péče je věnována udržení standardní kvality výroby v podmínkách ISO 9001.

současnost

ZGQ4ZGY0