NOVINKY

arr3Kontejnery na sběr použitého oblečeníMeva a.s. Divize Bezděkov je tradičním výrobce nádob na komunální, tříděný i nebezpečný odpad. Mezi... arr3IFAT 2014 Vážené dámy, Vážení pánové, Dovolte, abych vás opět jménem skupiny MEVA-GROUP pozval na největší... arr3VÝROBEK TECHNOLOGIE ROKU 2013   ŘEŠENÍ PODZEMNÍCH KONTEJNERŮ MEVA a.s. ZÍSKALO BRONZOVOU ZNÁMKU V SOUTĚŽI "VÝROBEK TECHNOLOGIE... arr3Meva slaví 115 let založeníRok 2013 - rok 115. letého výročí založení společnosti Společnost Meva a.s oslaví v roce 2013 již... arr3Setkání s obchodními partnery MEVA-GROUP26.9.2013 - Setkání s obchodními partnery MEVA-GROUP v Roudnici nad Labem Vážení obchodní...

ZBOŽÍ V AKCISetkání s obchodními partnery MEVA-GROUP

26.9.2013 - Setkání s obchodními partnery MEVA-GROUP v Roudnici nad Labem

Vážení obchodní partneři,

dovolte, abychom Vás jménem společností MEVA a MEVA-TEC pozvali do Roudnice nad Labem na tradiční Setkání s klienty, které se letos uskuteční ve čtvrtek 26. září 2013 a ponese se m. j. ve znamení 115. výročí založení firmy.

Jsme pevně přesvědčeni, že svou účast na akci nebudete zpětně hodnotit jako ztrátu času. Připravujeme pro Vás inspirativní program, v jehož rámci Vám představíme ucelené řešení vybavení pro průmyslové podniky.

Leták s pozvánkou naleznete níže a uvítáme, potvrdíte-li nám co nejdříve Vaší účast na adrese spackova.lenka@mevatec.cz

Těšíme se na osobní setkání!

Hezký a úspěšný den přeje Obchodní team MEVA-GROUP

 

 

MWY3NjY4NT